Bez kategorii

JS Betoniarka

NIEZASTĄPIONY SPRZĘT BUDOWLANY – BETONIARKI
Betoniarka to urządzenie, którego nie może zabraknąć na budowie. Dzięki niej zmieszasz piasek, żwir, żużel, wodę i cement, szybko uzyskując potrzebną ilość zaprawy. W Castoramie znajdziesz betoniarki o różnych funkcjach i pojemnościach. Sprawdź, jakie urządzenia mamy w atrakcyjnych cenach.

WAŻNY KSZTAŁT MIESZALNIKA
Betoniarki można podzielić ze względu na kształt mieszalnika na bębnowe i kielichowe. Te drugie są dużo większe i charakteryzują się też dużym zużyciem energii elektrycznej – są używane przez profesjonalne firmy budowlane przy deweloperskich inwestycjach czy w zakładach produkujących beton. Betoniarki w Castoramie to nowoczesne urządzenia o pojemności od 500 do 3000 l. Dzięki temu, że są mobilne, sprawdzą się idealnie podczas remontu czy niewielkiej budowy. Mniejszy mieszalnik w betoniarkach bębnowych przekłada się na niższe zużycie prądu w porównaniu do betoniarek kielichowych.

JAKĄ BETONIARKĘ WYBRAĆ?

Wypełnij poniższy formularz, nasz menedżer sprzedaży prześle Ci wycenę w ciągu 24 godzin. (Oznaczone * muszą być wypełnione.)